Jak já ty pátky miluju :*

9. září 2011 v 14:32 | xx--<Kačí>--xx |  Deníček...
Nazdárek =D
Tak konečně jsem přetrpěla poslední den v prvním týdnu školy ...Nebyl to zas tak náročnej týden ,protože se ještě nepsalo tolik testů apod, ,ale taky to nebylo zrovna jednoduchý dostat se zase do toho režimu učení a povinností po prázdninách.
Dneska jsme teda psali první pravopisný cvičení na známky ..bylo to lehký takže se toho nějak zvlášť nebojim,ale chci mít prostě první známku v žk 1 !!!!
Opět nemám žádný trénink ani hudebku a na běhání venku to taky nevidim protože tomu počasí opravdu nepřeje.
Zítra se jdu podívat na tátu a kapelu v ,který hraje a večer asi odjedeme na chatu..To mě štve..Co tam budeme dělat ,když je takový počasí ?
Je tam nuda . Chatu máme v takové malé vesničce kde je asi jen tak 12 chat a pár domků. Dětí v mym věku tam bylo hodně ,ale te´d už tam skoro nikdo nejezdí ..Jediný co se tam dá asi tak v týhle době dělat je chodit na houby ,číst a psát povídky .
Docela mě tam napadají dobrý věci...Nevim jinak co v tý chatičce u lesa, bez hromosvodu , tekoucí vody a připojení na net dělat.
Jinak z toho vyplívá,že tu o víkendu asi moc nebudu.
BTW : Dostala jsem nápad na povídku ,kterou bych tu mohla zveřejňovat po dílech. První díl by tu mohl být už dnes večer nebo zítra ráno,ale je dost možný ,že i dýl.
Nebudu prozrazovat o čem. Nechte se překvapit ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama